سیستم ناوگان حمل و نقل ردیابی اورنگ

ناحیه کاربری سبد خرید (0) سفارشات من سفارش جدید
ورود کاربر
ثبت نام کنید

نام کاربری :   رمز عبور  
کلمه عبورتان را فراموش کرده اید

سامانه اورنگ نسخه همکاران


سامانه ردیابی و کنترل ناوگان حمل و نقل اورنگ به نحوی طراحی شده که همکاران نیز می توانند با لوگوی اختصاصی و نام شرکت خود به همراه آدرس وب مخصوص خود بدون هیچ گونه مشخصاتی از شرکت اورنگ نسبت به سرویس دهی به مشتریان خود اقدام کنند.
این سرویس به 2 صورت قابل ارائه خواهد بود
1- در این روش مشتری یا نمایندگی می تواند نام و Logo ی خود را بر روی آدرس url خود داشته باشد. این آدرس به سرور شرکت اورنگ ارجاع داده خواهد شد.
• بدین ترتیب بطور مثال با وارد کردن آدرس http://youraddress.com سامانه اورنگ با نام و Logo شما نمایش داده خواهد شد و کاربر نهایی هیچ اطلاعی از شرکت اورنگ نخواهد داشت.
• مزایا:
o نگهداری و پشتیبانی سرور توسط کارشناسان اورنگ بصورت مداوم انجام خواهد گرفت.
o به روز رسانی مداوم وب سایت : هرگونه تغییر در وب سایت اصلی ردیابی اورنگ بصورت اتوماتیک بر روی پنل های اجاره ای نیز اعمال می گردد.
o سامانه توسط همکار با امکانات خاص خریداری شده و بر روی سرور های خود نصب می شود، در این حالت نگهداری سرور به عهده همکار خواهد بود
2- در این روش مشتری یا نمایندگی با خریداری نرم افزار و سامانه ردیابی اورنگ قادر خواهد بود بدون نیاز به شرکت اورنگ اقدام به راه اندازی سرور خود نماید.
• مزایا :
o عدم وابستگی به سرور شرکت اورنگ.
o مستقل از شرکت اورنگ، همکاران تجاری می توانند با نصب نرم افزار بر روی سرور خود نسبت به اجاره سامانه به مشتریان خود اقدام کنند.
o مشتریان اورنگ با نصب نرم افزار بر روی سرور خود بدون نیاز به سرور اورنگ و هزینه های اجاره سالیانه دستگاه عمل کرده.
o مناسب جهت شرکت هایی که تعداد دستگاه زیادی خواهند داشت.