سیستم ناوگان حمل و نقل ردیابی اورنگ

ناحیه کاربری سبد خرید (0) سفارشات من سفارش جدید
ورود کاربر
ثبت نام کنید

نام کاربری :   رمز عبور  
کلمه عبورتان را فراموش کرده اید

نرم افزار ردیابی موبایل

با استفاده از نرم افزار موبایل شما می توانید در هر زمان خودروی خود را بر روی نقشه مشاهده کنید.

-         مشاهده آخرین موقعیت خودرو به همراه زمان، بر روی موبایل.ردیابی خودرو از طریق موبایل

-         خاموش و یا اجازه روشن شدن خودرو.

-         تنظیم فاصله ارسال اس ام اس.

-         فعال یا غیر فعال کردن وضعیت ارسال به صورت GPRS.

-         تنظیم فاصله زمانی ارسال اطلاعات.

-         تنظیم شماره SOS.

-         Auto Power: به حالت standby  رفتن دستگاه پس از مدت زمانی مشخص که خودرو حرکتی نداشته باشد.

-         ارسال اطلاعات در فرمت SMSبه شماره تعریف شده به عنوان SOS.

-         دریافت آخرین موقعیت متحرک به وسیله اس ام اس.

-     فعال یا غیر فعال کردن حالت دزدگیر: با فعال شدن دزدگیر در صورت رخداد هرگونه اتفاق برای خودرو اعم از لرزش، روشن شدن، باز شدن درب خودرو، قطع برق، دستگاه پیامک حاوی اطلاعات مربوطه به شماره SOSتعریف شده ارسال خواهد نمود.

 

نرم افزار با Java تهیه شده و بر روی اکثر گوشی های موجود بازار قابل نصب است.

پیش نیازهای مورد نظر جهت نصب و استفاده نرم افزار ردیابی موبایل:

قابلیت اجرای نرم افزار های جاوا.

حداقل 300 کیلوبایت فضای خالی.

قابلیت اتصال برنامه(Application) به اینترنت.

نحوه کار با نرم افزار

پس از نصب نرم افزار ابتدا از قابلیت اتصال نرم افزار به اینترنت مطمئن شوید. در صورتیکه می خواهید از طریق GPRS به اینترنت متصل شوید می بایست سیم کارت گوشی خود را برای حالت GPRS فعال کنید، برای اطلاع بیشتر به سایت مربوط به سیم کارت و راهنمای اتصال به اینترنت مربوط به سازنده گوشی موبایل خود را مطالعه فرمایید.

ورود به نرم افزار

پس از اطمینان از برقراری برنامه با اینترنت برنامه را شروع کرده و نام کاربری و کلمه عبور مربوط به سامانه را وارد کنید. در صورتیکه "مرا به خاطر بسپار" را تیک بزنید، دفعه بعد که نرم افزار را باز می کنید نیاز به وارد کردن نام و  کلمه عبور ندارید.

انتخاب خودرو

پس از وارد شدن نام خودروهای خود به همراه شماره موبایل مربوط به هر خودرو "وارد شده در سایت" را مشاهده می کنید. خودروی مورد نظر را انتخاب کنید.

به یاد داشته باشید حتماً در سایت شماره سیم کارت صحیح برای هر خودرو وارد کنید.

صفحه اصلی

در صفحه اصلی ردیابی عملیات زیر را می توانید برروی خودروی خود انجام دهید.

1-نمایش آخرین موقعیت

2-خاموش یا اجازه روشن کردن خودرو. (در صورتیکه خودرو را از این طریق خاموش کردید، تنها راه روشن شدن مجدد خودرو از طریق اجازه دادن برای روشن شدن مجدد خواهد بود). پس از انتخاب این گزینه و انتخاب گزینه OFF خودرو خاموش شده و در صورت انتخاب گزینه ON اجازه روشن شدن مجدد خودرو به وسیله ارسال اس ام اس به دستگاه صادر می گردد).

3- فعال یا غیر فعال کردن ارسال از طریق GPRS. در صورت غیرفعال کردن GPRS  ردیابی از طریق سایت ناممکن شده و هیچگونه اطلاعاتی به سایت ارسال نمی گردد.

4-GPRS Interval: تنظیم فاصله زمانی ارسال اطلاعات به وبسایت (به صورت عادی 300 ثانیه)

5- SOS Number : شماره کمک. هشدارهای مورد نظر به این شماره ارسال می گردد (هشدار درخواست کمک،قطع برق، باز شدن درب، روشن شدن خودرو و ...)

6- AutoPower: در صورتیکه می خواهید زمانی که دستگاه بدون حرکت است ارسال اطلاعات نداشته باشد این گزینه را فعال کنید. در حالت عادی این گزینه فعال است . مزیت : صرفه جویی در شارژ سیم کارت مواقعی که خودرو در حالت پارک است و در مورد ردیاب شخصی صرفه جویی در مصرف باتری و شارژ سیم کارت.

7-SMS Option: در صورتیکه می خواهید اطلاعات علاوه بر ارسال به سرور به شماره تعریف شده SOS نیز ارسال شود این گزینه را فعال کنید.اخطار به دلیل ارسال بیش از اندازه اس ام اس و کم شدن اعتبار شارژ سیم کارت دستگاه حتی المقدور از این سرویس استفاده نکنید.

8- دریافت آخرین موقعیت به وسیله اس ام اس. آخرین موقعیت دستگاه به صورت اس ام اس برای شما ارسال می گردد.

9- Alarm: فعال یا غیر فعال کردن حالت دزدگیر: در صورتیکه به طور مثال خودروی خودر را پارک کرده و می خواهید هشدار های قطع برق دستگاه، لرزش خودرو، باز شدن درب خودرو، روشن شدن خودرو به شماره SOS تعریف شده ارسال گردد این گزینه را فعال کنید. به خاطر داشته باشید حتماً در صورتیکه خودروی شما در حال حرکت است این گزینه غیر فعال باشد.