- گزارش محدوده بر اساس انتخاب خودرو و یا محدوده. به طور مثال با انتخاب محدوده و گزارش گیری در بازه خاص می توان زمان ورود، مدت درون محدوده را به ازای تمام خودرو هایی که وارد محدوده شدند به همراه زمان و مسافت کل مشاهده کرد.
- امکان گزارش محدوده بر اساس انتخاب خودرو و مشاهده تخلفات، تعداد وارد شده و مدت زمان درون محدوده هایی که هر خودرو در آن بوده.
- خروجی گزارشات به Excel و قابلیت چاپ گزارشات.
- نمایش هشدار های ارسال شده از سمت خودرو به مرکز.
- گزارشات نموداری مختلف شامل سنسورهای آنالوگ و دیجیتال به همراه قابلیت چاپ، دانلود به صورت فایل.
- گزارش مسیر طی شده به صورت گرافیکی به همراه چارت و جدول نتیجه و بازیابی مسیر طی شده .
- گزارش عملکرد خودرو
- مدیریت هشدار : مسلماً ایجاد هر سیستم تنها با داشتن گزارشات جامع و قابل استناد کارایی خواهد داشت، با استفاده از این گزینه مدیر سیستم قادر خواهد بود بر روی آلارم و هشدار های ارسالی از سمت دستگاه مدیریت داشته باشد.
- ارسال پیام و دریافت پیام از دستگاه به صورت متن(دستگاه های با قابلیت اتصال نمایشگر).
- بارگزاری فایل های آفلاین جهت دستگاه های آفلاین.
- گزارشات سوخت: قابلیت اتصال به سنسور آنالوگ و سنسور سوخت خودرو و همچنین قابلیت اتصال به دستگاه سنسور سوخت با دقت بالا ، قابلیت تعریف داینامیک فرمول محاسبه درصد سوخت بر اساس سنسور آنالوگ و ... .
- تعریف ایستگاه های کاری همانند محدوده با قابلیت نمایش تصاویر دلخواه.
- قابلیت کار با دستگاه های سخت افزاری مختلف، شامل Tzone، Meitrack، Teltonika، Arknav Offline، برخی دستگاه های ایرانی و قابلیت اضافه کردن دستگاههای با مدل جدید.
و بسیاری امکانات دیگر ، جهت کسب اطلاعات کامل تر فایل زیر را دانلود نمایید.
فایل ردیابی اورنگ

سامانه اورنگ نسخه همکاران

سامانه ردیابی و کنترل ناوگان حمل و نقل اورنگ به نحوی طراحی شده که همکاران نیز می توانند با لوگوی اختصاصی و نام شرکت خود به همراه آدرس وب مخصوص خود بدون هیچ گونه مشخصاتی از شرکت اورنگ نسبت به سرویس دهی به مشتریان خود اقدام کنند.
این سرویس به 2 صورت قابل ارائه خواهد بود
1- در این روش مشتری یا نمایندگی می تواند نام و Logo ی خود را بر روی آدرس url خود داشته باشد. این آدرس به سرور شرکت اورنگ ارجاع داده خواهد شد.
• بدین ترتیب بطور مثال با وارد کردن آدرس http://youraddress.com سامانه اورنگ با نام و Logo شما نمایش داده خواهد شد و کاربر نهایی هیچ اطلاعی از شرکت اورنگ نخواهد داشت.
• مزایا:
o نگهداری و پشتیبانی سرور توسط کارشناسان اورنگ بصورت مداوم انجام خواهد گرفت.
o به روز رسانی مداوم وب سایت : هرگونه تغییر در وب سایت اصلی ردیابی اورنگ بصورت اتوماتیک بر روی پنل های اجاره ای نیز اعمال می گردد.
o سامانه توسط همکار با امکانات خاص خریداری شده و بر روی سرور های خود نصب می شود، در این حالت نگهداری سرور به عهده همکار خواهد بود
2- در این روش مشتری یا نمایندگی با خریداری نرم افزار و سامانه ردیابی اورنگ قادر خواهد بود بدون نیاز به شرکت اورنگ اقدام به راه اندازی سرور خود نماید.
• مزایا :
o عدم وابستگی به سرور شرکت اورنگ.
o مستقل از شرکت اورنگ، همکاران تجاری می توانند با نصب نرم افزار بر روی سرور خود نسبت به اجاره سامانه به مشتریان خود اقدام کنند.
o مشتریان اورنگ با نصب نرم افزار بر روی سرور خود بدون نیاز به سرور اورنگ و هزینه های اجاره سالیانه دستگاه عمل کرده.
o مناسب جهت شرکت هایی که تعداد دستگاه زیادی خواهند داشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تماس حاصل فرمایید.