معرفی شرکت

شرکت اورنگ پژوهان پارسه با هدف گسترش فعالیت های IT و نرم افزاری و انجام خدمات مهندسی کامپیوتر در سال 1387 پس از تجربه کاری و پشتوانه علمی پنج ساله تاسیس گردید.
با توجه به نیاز روز افزون صنعت نرم افزار در کشور و اهمیت موضوع ITبر آن شدیم تا با عنایت پروردگار متعال پاسخ گوی این نیاز شویم.
شرکت فعالیت خود را به طور تخصصی و همراه با آخرین متدولوژی های روز دنیا در راستای پیشرفت این علم قرار داده است. مهم ترین رویکرد شرکت در جهت برآورده کردن محصولات نرم افزاری موثر در توسعه روند کاری مشتریان همراه با کیفیت مطلوب و راندمان بالا می باشد٬ در حقیقت انجام کار درست (Effectiveness) همراه با راندمان بالا (Efficiency) را سرلوحه کاری خود قرار داده تا هرچه بیشتر رضایت مشتریان را در بر داشته باشیم.

زمینه فعالیت
از مهمترین اهداف شرکت ارائه خدمات مکان یابی و ردیابی بر اساس سیستم های GPS و Tracking است. این شرکت اولین ارائه دهنده و مرکز تخصصی سیستم های ردیابی بر مبنای AVL در جنوب کشور است. نرم افزارهای تهیه شده توسط ما به نحوی است که قابلیت سفارشی شدن بر اساس نیاز های مشتری را نیز داراست.

اهداف شرکت
با توجه به رشد روز افزون خدمات رایانه ای و الکترونیکی و نیاز مبرم به استفاده آنها در زندگی، به طوری که زندگی های سنتی در غالب جوامع به زندگی دیجیتال تبدیل شده و کمتر کسی است که نیاز های فضای سایبر را نداشته باشد. همچنین با توجه به معضلات ترافیکی و حمل و نقل در جامعه کنونی و افزایش نگرانی های حاصل از حمل و نقل یکی از ارکان اصلی و تخصص شرکت را گام نهادن در این راه و سعی در تدبیر معضل نمودیم.
به طور کل اهداف اصلی شرکت عبارتند از:
- ارائه خدمت در زمینه سیستم های هوشمند حمل و نقل جهت بهینه سازی روند حمل و نقل.
- توسعه خدمات در جهت تبدیل شدن به قطب اصلی IT و LBS (سیستم های مکان - مبنا) در جنوب کشور.
- درآمد زایی و اشتغال در زمینه IT.
- ارائه خدمات به روز و جدیدترین فن آوری های روز در زمینه اطلاعات و IT.